Öztaş Global Soğutma Teknolojileri

0 236 213 12 12 0 236 213 12*** göster
ulas.turkoglu@oztasdemir.com.tr
İş İlanları - 0

Şirket Hakkında

Öztaş Global Soğutma, Öztaş Demir Çelik Saç İşleme Ldt.Şti. adıyla 1980 Yılında Manisa Sanayi Sitesi’nde 100 m2’lik iş yerinde ticaret hayatına adımını atmıştır.

Ana faaliyet konusu yassı mamullerin ticareti ve bu mamullerin Lazer, Punch, Plazma, Cnc Abakant teknolojileriyle işlenip kaynak ve boya sonrası yarı mamul ve mamul haline getirilmesidir.

Bugün toplam 16.000 m2’lik kapalı işletmemizde yılda 12.000 ton saç işleme kapasitesine sahibiz.

Hizmet Ettiği Sektörler Arasında; Beyaz Eşya, Makine İmalatı, Otomotiv, Tarım Makinaları, Yapı Sanayi, Treyler Sanayi, İş Makinaları Sanayi, Çelik Konstrüksiyon İmalatlar ve bu sektörlerin yan sanayi kuruluşları bulunmaktadır.

Erdemir ve ithal yassı ürünlerin alım satımının yanında NPU, NPI, Lama, Köşebent, Baklavalı Sac, Galvaniz Sac, Kutu Profil, Siyah ve Galvaniz Boru, Doğalgaz Boruları, Ferforje Demir çeşitlerinin de stoklu alım satımı yapılmaktadır.

Günümüz teknolojisine dinamik teknik ekibiyle ayak uyduran, tasarım ve imalatıyla müşteri taleplerine hızlı çözümler üreten, kaliteli ürünü ekonomik şartlarda temin eden firmamız dünden bugüne sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.

Be the first to review “Öztaş Global Soğutma Teknolojileri”

Your Rating for this listing