ATM ISI TRANSFER SANAYİ VE TİCARET AŞ.

02362130272 02362130*** göster
ik@atm-tr.com
İş İlanları - 0

Şirket Hakkında

ATM, Beyaz Eşya Sanayisine parça üretimine “ATİMAK Makine Sanayi ve Ticaret Şirketi” olarak 1986 yılında Besim Oktayer tarafından kuruldu. 37 yıl önce İstanbul’da Kağıthane Deresi kenarında bir fabrikada kondanser imal edip ihraç etmek ve bu kondenserleri üretecek makineleri de imal etmekle başlayan bu yolculuk zaman içinde 29 ülkedeki onlarca firmaya soğutma sistem parçaları ihraç eden, Gebze’de ve Manisa’da 300 ün üzerinde çalışanı olan, muhtelif patentleri olan bir firma haline geldi.

ATM bu gün sadece parça üretmekle kalmayıp, müşteri taleplerine paralel çözümler de üretmektedir. İmalatımızda kullandığımız makinelerin, fikstürlerin, kalıpların büyük bir kısmını bünyemizde tasarlamak ve imal etmek rakiplerimize karşı en güçlü yanımızdır. ATM’de Mekanik tasarım, Termodinamik ve Yazılım alanlarında güçlü bir kadro çalışmaktadır.

ATM, BEYSAD (Beyaz Eşya Parçaları Yan Sanayi Derneği), TET (Elektrik ve Elektronik İhracatçılar Birliği), TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) gibi sivil toplum örgütlerinde faal olarak yer alır.

Video

Be the first to review “ATM ISI TRANSFER SANAYİ VE TİCARET AŞ.”

Your Rating for this listing