HMS MAKİNA SANAYİ

02362901500 02362901*** göster
hr@hmsmakina.com.tr
İş İlanları - 0

Şirket Hakkında

HMS Makina Sanayi, 1979 yılında otomotiv sanayine hassas torna parçaları üretmek amacıyla İzmir’de kurulmuş olup, bugün özellikle Havacılık ve Enerji sektörlerinde seçkin müşterileri için pek çok farklı ürünler üreten lider ve önemli işleme firmalarından birisi olmuştur.

Toplam satışlarının yüzde 70’inden fazlasını Avrupa’da bulunan büyük Tier 1 firmalarına yapılan ihracatları oluşturmaktadır. Fabrika içinde kurduğu Çıraklık Okulu ile kendi teknik personelini kendi yetiştiren HMS Makina , Manisa’daki teknoloji ve üretim üssünde 430 yüksek vasıflı çalışanı ile 35.300 m2 alana yerleşmiş durumdadır.

Airbus, Boeing ve Bombardier gibi büyük OEM ve Tier 1 tedarikçilerinden aldığı onaylarla talaşlı/talaşsız imalat, Kimyasal Proses (TSA, BSA, SAA, CAA, CCC, Passivation, Zn Plating, Cd Plating, ZnNi Plating, Sert Krom Kaplama, Karartma, Elektropolisaj), Boya, Dekoratif Boya, Katı film, Shot Peening, NDT (LPI ve MPI), Kaynak (TIG, MIG/MAG), Isıl İşlem, Büküm, Taşlama, Honlama, Tel Erezyon, Broş, Montaj işlemlerini uygulayan ve tüm üretim sürecini kendi bünyesinde tamamlayan Türkiye’deki iştiraki olmayan tek ve en büyük yerli işletme olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Fotoğraflar

Video

Be the first to review “HMS MAKİNA SANAYİ”

Your Rating for this listing