Tuğba Bozbay

İnsan Kaynakları Asistanı
30/04/1999

Aday Hakkında

Üniversite hayatımda kulüpler ile iş birliği yapan ve aktif rol alan biri olarak ve aynı zamanda şu anda çalıştığım firmada ekip çalışmamı geliştirdiğime, organizasyonel ve etkin olduğuma inanıyorum. Planlama, organizasyon, koordinasyon ve temsil becerileri gelişmiş biri olarak,tasarım programlarına orta seviyede hakimim.
Yaptığım projelerde sunum becerisi yüksek ve yaratıcı ve yenilikçi fikirler sunabilen proaktif bir bireyim. Dışa dönük iletişimi güçlü olan biri olarak kariyerimi bu yönde şekillendirmek istiyorum.

Location

Eğitim

Ü
Üniversite 2017-2022
Yaşar Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum.

İş Deneyimi

T
Ticari Pazarlama Stajyeri 06/2021 - 07/2021
İnci Gs Yuasa

Zorunlu stajımı İnci Gs Yuasa firmasında 30 iş günü ticari pazarlama biriminde tamamladım.

İ
İnsan Kaynakları Stajyeri 08/2021 - 09/2021
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde İnsan Kaynakları departmanında staj yaptım. Müşteri ilişkilerinden sorumluydum. Yeni müşteriler için pazar araştırması yaptım. Turizm ve otel işletmeciliği ile ilgili çalışmalarda yer aldım.

M
Marka Sorumlusu 04/2022 - 06/2022
Ecodation

Şirketin sosyal platformlarda tanıtımını yapmak. Daha fazla kişiye ulaşmak için dijital pazarlama yoluyla erişim elde etme etmek. Web seminerleri düzenlemek, afişler ve promosyonlar oluşturmak Kulüplerle işbirliği yapmak. Şirketin sosyal platformlarda tanıtımını yapmak.

İ
İnsan Kaynakları Asistanı 06/2022 - Halen çalışıyorum.
Ferrero

Beyaz Yaka, Mavi Yaka ve stajyer işe alım süreçlerinden sorumlu olmak. Aday özgeçmişlerini tarayarak ve görüşmeleri planlayarak ve referans kontrolü yapmak. Seçilen adayların işe alım süreçlerinin takibi, planlama eğitimlerini ve oryantasyonlarını gerçekleştirmek. Aylık etkinliklerimiz için afişlerin hazırlanması. Çalışanları motive edecek aktiviteleri planlamak ve hazırlamak. Stajyer bordro tablosunun hazırlanması. Eğitim kayıtlarının sisteme kaydedilmesi. Öğrenim Yönetiminin kullanımının, kaydının ve takibinin sağlanması. Aylık fazla mesai raporlarının hazırlanması. Yıllık izinlerin SAP HR'ye kaydedilmesi. SAP HR'de personel bilgilerini kaydederek CID'ler oluşturmak. Mesai saatleri dışında saat takibi yapılarak günlük devamsızlık raporunun hazırlanması. İşe yeni başlayanların özlük dosyalarının ve gerekli evrakların hazırlanması.

Sertifikalar ve Belgeler

Y
Young Executive Academy- İnsan Kaynakları 2021
P
Proje Yönetimi 2021
U
Unilever- Itopia 2021