Aday Hakkında

Merhabalar

Pamukkale üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunuyum, Mezuniyet stajlarım ve kariyerimin başlaması adına KENTÇİM ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. Şirketinde Elektrik bölümünde 8 aylık bir çalışma sürecim oldu. Mezuniyetimin sonrasında ECOGREEN HOLDİNG’in alt grubu olan ECOFER GÜBRE VE ENERJİ ÜRETİM A.Ş. ‘de 08/23 – 03/2024 Tarih aralığında bakım şefliği görevini icra ettim. Sizlerle çalışıp sektörel anlamda bilgi ve iletişim alanını genişletmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyarım.

Location

Eğitim

M
Mekatronik Mühendisliği 2019-2023
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

Mekatronik mühendisliğine tercih sebebim lise yıllarımdan hayalim olan Elektrik elektronik ve makine bölümlerinin birleştirme arzumdu hedefime ulaşıp tercih ettiğim bölümü severek ve özverili çalışmalar sergileyerek İyi sayılabilecek bir ortalama (3,15/4) ile mezuniyetimi gerçekleştirmiş bulunmaktayım.

İş Deneyimi

E
Elektrik Bakım 2022 - 2023
KENTÇİM ÇİMENTO SANAYİ A.Ş.

Çimento sektörüne başlangıç sebeplerimde öncelikli olarak hava kaynaklı iletim hatları toz tutucular ve yüksek güçlü motorların olmasıydı. Mesleki kariyerime çimento sektörüyle başlangıç yapmak benim için vazgeçilmez bir tecrübe kattığının kanaatindeyim.

B
Bakım Şefi 2023 - 2024
ECOFER GÜBRE VE ENERJİ ÜRETİM A.Ş.

Organomineral gübre yapısının bölgemizde yer alması ve aynı bünye içerisinde enerji sektörününde olması beni derinden etkiledi. Tamburlu sistemler ile üretimi gerçekleşen çimento sektörünü anımsatan bir proses planlaması ve işleyişi ilgi duymama sebebiyet verdi farklı teknik ve mekanizmalar ile bilgimi geliştirdiğime inandığım bir sektördü bu sektörden devam etmem beni mutlu etti.

Sertifikalar ve Belgeler