Aday Hakkında

İşine tutkuyla bağlı. Araştırmacı ruha sahip. Ekip çalışmasına yatkın. 3 boyutlu modelleme ve mekanik tasarım konularında yetkin birisiyimdir.

Location

Eğitim

Ö
Önlisans Eğitimi 2009-2011
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Mekatronik Bölümü

L
Lisans Eğitimi 2016
Dumlupınar Üniversitesi

Makine Mühendisliği Bölümü

Y
Yüksek Lisans 2024
Manisa Celal Bayar Üniversitesi

Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü / Makine Mühendisliği Anabilim Dalı / Konstrüksiyon ve İmalat Bilim Dalı

İş Deneyimi

M
Makine Mühendisi 01/01/2020 - 05.02.2023
Öztaş Global Soğutma

Gıda ve medikal sektörüne yönelik freeze dry makinaları (dondurarak kurutma makinesi) tasarım ve imalat takibinin yapılmasında görev aldım.

K
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi 01/02/2022 - 01/06/2022
Manisa Celal Bayar Üniversitesi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencilerine teknik seçmeli Bilgisayar Destekli Tasarım ve İmalat dersini verdim.

M
Makine Mühendisi 22/04/2019 - 25.12.2019
EGEMAS MAKİNA KİMYA ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Sebze-meyve boylama ve paketleme hatları, tartım sistemleri, palet sarma ve hydrocooling (su ile soğutma) sistemlerinin proje tasarımı ve imalat takibinin yapılmasında görev aldım.

Sertifikalar ve Belgeler

T
Tasarım Tescili 2020
Konu: Akü ve Güneş Paneli Taşıma/Sevk Çantası Tasarımcılar: Salih Ağaçhan, Hüsnü Bilal Becerikli, Faruk Pala, Recep Karaman Firma: Öztaş Global Soğutma Teknolojileri ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 2020/06670 / Tasarım Tescili İçerik: Sahra tipi soğutucu dolapların şarj edilebilmesi için taşınabilir akü çantası tasarımı ve güneş paneli çantası tasarımını içermektedir.
T
Tasarım Tescili 2020
Konu: Ürün Sevk Aracı Tasarımcılar: Salih Ağaçhan, Hüsnü Bilal Becerikli, Faruk Pala, Recep Karaman Firma: Öztaş Global Soğutma Teknolojileri ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 2020/06669 / Tasarım Tescili İçerik: Sahra tipi dolapların sevk edilebilmesi amacıyla araç tasarım çalışmasını içermektedir.
T
Tasarım Tescili 2020
Konu: Soğutucu Dolap Tasarımcılar: Salih Ağaçhan, Hüsnü Bilal Becerikli, Faruk Pala, Recep Karaman Firma: Öztaş Global Soğutma Teknolojileri Ve Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 2020/06665 / Tasarım Tescili İçerik: Sahra tipi soğutucu dolap tasarım çalışmasını içermektedir.
F
Faydalı Model 2020
Konu: Bir Nem Hapsetme Ünitesi Buluş Sahipleri: Hüsnü Bilal Becerikli, Salih Ağaçhan, Recep Karaman, Mustafa Gülmüş, Ersin Öztaş Buluş İçeriği: Buluş bilhassa dondurarak kurutma işleminde kullanılmak üzere en az bir gövde, bahsedilen gövde içerisinde sağlanmış en az bir kazan tertibatı içeren bir nem hapsetme ünitesi ile ilgilidir. Yeniliği ise bahsedilen kazan tertibatının, içerisindeki buharın ortamdan çekilmesini ve uzaklaştırılmasını sağlamak üzere, en az bir en az bir kontrol birimi ile ilişkilendirilmiş en az bir evaparatör içermesidir