Furkan Pehlivan

Montaj Operatörü, Elektrik, Elektronik Bakım ve Onarım
15/06/2004

Aday Hakkında

Schneider Electric’te 10 ay boyunca MC-SET bölümünde montaj operatörlüğü görevimi yaptım. İş memnuniyetim ve firmanın etkileyici çalışma ortamı benim gelişimime çok büyük katkı sağladı.
Yeni fikirlere, yeni tecrübelere ve öğrenime açık bir bireyim. Kendimi geliştirmek ve bilgiye ulaşmak için çaba göstererek aynı zamanda yeni fikirler üretmek için araştırmalar yaparım. Üslerimin de tecrübelerini dikkate alıp teknolojiden de faydalanarak, bölümümde ve işimde en iyisini yapmak için çaba sarf ederim. Bir işi doğru ve düzgün yapmanın en iyi yolunun dikkat ve sevmekten geçtiğinin kanaatindeyim. İşlerimi her zaman iş güvenliğine uygun olarak, aynı zamanda da müşteri memnuniyetini düşünerek yaparım. Sigara ve alkol kullanmıyorum, sabıka kaydım yoktur, askerlik durumum da tecillidir.

Location

Eğitim

M
Mezun 2018-2022
Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulumun vermiş olduğu elektrik-elektronik alanında; Arduino, Solidworks, TIA Portal ve Proteus gibi çeşitli uygulamaların yanı sıra elektrik-elektronik alet ve edavatların kullanımını öğrenerek aynı zamanda el becerimi de geliştirdim

İş Deneyimi

M
Montaj Operatörü 2022 - 2023
Schneider Electric

Çeşitli hücre üretimi ve pano kurulumu yapan Schneider Electric'te, 10 ay boyunca montaj operatörlüğü görevimi yaptım. Bu süre içerisinde hücrenin sıfırdan kurulumu (karkas) ve ana baraların (derivasyon) hücreye montajı ve trafoların ön montajı konusunda her iş referansı için detaylı öğrenim ve bol pratikle kendimi geliştirdim. Aynı zaman da hücreye monte edilen elektronik kapı montajını da öğrenerek iş tecrübeme bir yenisini daha ekledim.

S
Stajyer 2020 - 2020
Atak Elektrik Mühendislik Otomasyon San. ve Tic. A.Ş.

Okulum Özel MOSTEM Lisesi'nin belirlemiş olduğu staj yeri olan pano üretimi ve satışını yapan Atak Elektrik Mühendislik Otomasyon San. Ve Tic. A.Ş.'de elektrik-elektronik alanı öğrencisi olarak hem üretim hem de bakım onarım bölümünde 40 iş günü stajımı başarılı bir şekilde 97 ortalamayla tamamladım.