![](https://kariyer.mosb.org.tr/wp-content/uploads/wp-job-board-pro-uploads/_candidate_featured_image/2024/04/WhatsApp-Image-2023-03-04-at-16.18.56-300x300.jpeg)
İdil Güldü
Aday Hakkında
Yaşar Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden Temmuz 2023’te bölüm ikincisi olarak mezun oldum. Ayrıca Uluslararası Ticaret ve Finansman alanında yan dal eğitimimi tamamladım. Lisans yıllarım boyunca gönüllülük, ders dışı eğitimler ve topluluk yönetim ekibi başkanlığı yaparak becerilerimi çeşitlendirdim. Ayrıca, içerisinde bulunduğum staj deneyimlerim de mesleki yetkinliklerimi ve öz farkındalığımı daha da geliştirdi. Genel olarak, daha fazlasını başarmak için sorumluluk alan, hevesli, meraklı ve hırslı bir takım oyuncusu olduğumu söyleyebilirim.
Location
Eğitim
- Eğitim tarihleri: 09.2018 - 07.2023 - GNO: 3.27 - Bölüm ikinciliği
- Yandal eğitim programı - Eğitim tarihleri: 09/2020 - 02/2024
İş Deneyimi
Okul tarafından düzenlenen "Tanıtım Günleri" sırasında kurumun tanıtılması, dersler, sorumluluklar ve sosyal faaliyetler hakkında bilgi verilmesi gibi sorumluluklar üstlendim. Yaklaşık 25 kişilik bir ekip içinde çalışma fırsatı buldum ve bu sayede iletişim ve ekip çalışması becerilerimi geliştirdim.
İnsan Kaynakları departmanındaki 30 günlük stajım sırasında; - Özlük dosyalarının oluşturulması, - SAP HR modülünü kullanarak veri girişi ve doğrulama (giriş-çıkış, raporlar, çalışan eğitim kayıtları, fazla mesai hesaplamaları, puantaj özetleri, vb.), - İş tanımlarının, iş ilanlarının, iş sözleşmelerinin ve teklif mektuplarının hazırlanması, - İhtiyaçlara göre uygun adayların belirlenmesi, telefon taramalarının yapılması, mülakatların planlanması ve işe alım (mülakat/işe alım) sürecinde gözlemci olarak katılma, görevlerinde yer aldım. Ayrıca, Stajım boyunca SAP HR ve MS Excel'in yanı sıra çeşitli MS Office programlarını aktif olarak kullandım.