Aday Hakkında

Kariyer hedefim, eğitimimi ve deneyimlerimi bütünleştirerek çok yönlü bir profesyonel olmaktır. Boğaziçi Üniversitesi’nde tarih okumak bana geniş bir kültürel bakış açısı kazandırdı ve çok dilli güçlü iletişim becerileri geliştirmeme yardımcı oldu. İş deneyimlerim iletişim, takım çalışması, çoklu görev yapma ve kültürel farklılıklara uyum sağlama becerilerimi geliştirdi. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine olan ilgim, Askıda Ne Var? gibi kuruluşlar aracılığıyla topluma katkı sağlamamı sağladı. Bu süreçte sosyal medya yönetimi ve etkili iletişim konusunda deneyim kazandım. Ayrıca yabancı dil becerilerim uluslararası projelerde etkin iletişim kurmamı sağladı. Üniversite 3. sınıfta katıldığım Erasmus projesi ile bir dönem boyunca farklı kültürleri tanıma ve yeni bağlantılar kurma şansım oldu. Tüm bu deneyimler, kariyerimde çok yönlü bir profesyonel olma hedefim ile örtüşüyor.

Location

Eğitim

Ü
Üniversite 2020-2025
Boğaziçi Univeristesi
Ü
Üniversite 2024
European Humanities University

İş Deneyimi

I
International Business Development and Export Training 18/10/2023 - 22/11/2023
ODS Consulting Group

Altı haftalık eğitim: -Soğuk Arama, B2B, Proje Yönetimi -E-Ticaret Eğitimi, Pazar Araştırması, Dijital Pazarlama Eğitimi Eğitim sonunda şirket içerisinde yüz yüze çalışma deneyimi edindim.

U
Uluslarası ilişkiler kordinatörlüğü stajı 05/07/2023 - 08/09/2023
Celal Bayar Üniversitesi

Kurumsal ve bireysel iletişimde etkili iletişim ve yabancı dil öğrenme ile hitabet kullanımı. Organizasyon, planlama ve rehberlik gibi çeşitli alanlarda deneyim. Kazanılan Beceriler: Etkili iletişim yeteneği, stres yönetimi, takım çalışması, girişimsel alma ve sorumluluk alma.

Q
QNB Finansbank Summer Intern 08/08/2022 - 04/09/2022
QNB Finansbank

Sertifikalar ve Belgeler

E
Erasmus Program 2024
Beş ay süren uluslararası değişim programı
Ö
Özel Temel Fotoğrafçılık Eğitimi - İstanbul Fotoğraf Ve Sinema Amatörleri 2023
E
Erasmus+ Program – Create Your Future (Life Cycles in Europe) 2018
Üç yıl boyunca Erasmus+K219 projesinin yönetici öğrencisiydim. Beş farklı partner ülke ile yürüttüğümüz projede Belçika ile ilişkiler ve organizasyonlardan sorumluydum.
E
Environmental Archaeology Program by Koç University 2023
A
Ancient Languages of Anatolia Summer Program by Koç University 2023