Ceyda Nur Zivane

Endüstri Mühendisi
07/12/1999

Aday Hakkında

2018 yılında başladığım Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisans öğrenimimden 2023 yılında Haziran ayında mezun oluyorum. 2022 yılında Yatsan firmasında ilk stajımı yaptım. Kalite ve Üretim Departmanlarında stajımı geçirdim. Kalite Departmanında giriş kalite, process kalite ve final kalite bölümlerinde bulundum. Üretim Departmanın metod çalışmalarına katıldım. Tesis planlama ve verimlilik değişimi ile ilgili bir proje çıkartmayı başardım. 2023 yılında ise Ateş Wind Power firmasında ikinci stajımı yaptım. Bu stajımı ise Proje ve Planlama Departmanlarında tamamladım. Planlama Departmanında çizelgeleme ve metod çalışmalarında bulundum. Zaman etüdü yaparak departmanıma katkı sağladım. Süreç akış şemaları hazırladım ve teslim ettim. Öğrenim hayatım ve staj deneyimlerinde elde ettiğim kazanımları iş hayatımda da etkili kullanabileceğime inanıyorum. Çözüm odaklı düşünme, hızlı öğrenme, iş hayatındaki iletişim becerisi, takım çalışmasına yatkınlık konularında kendime güveniyorum

Location

Eğitim

Ü
Üniversite 2023
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

İş Deneyimi

Ü
Üretim Stajı Eylül 2022 - Eylül 2022
Yatsan

Kalite ve Üretim Departmanlarında yaptığım stajımda tesis yerleştirme vb. verimlilik çalışmaşarında bulundum ve sunumunu gerçekleştirdim.

O
Ofis ve Üretim Stajı - Nisan 2023
Ateş Wind Power

Proje ve Planlama Departmanlarında bulundum. Özellikle Planlama Departmanı bünyesinde zaman etüdü, akış şema düzenlemesi, çizelgeme gibi çalışmalarda aktif rol aldım.

Sertifikalar ve Belgeler

O
Otomotiv Yaz Kampı