Nilay Bulduk

Elektrik - Elektronik Mühendisi
07/02/2000

Aday Hakkında

İzmir Bakırçay Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliğinden bölüm 3.sü olarak 3.50/4.0 ortalama ile mezun oldum. Ekip çalışmasına yatkın, insanlarla iletişim kurarken yapıcı ve yardımcı olmaya çalışırım. Fiziksel ve zihinsel olarak yoğun çalışmalara ayak uydururum.

Sadece elektrik elektronik alanlarıyla yetinmeyerek yazılım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu doğrultuda C, C++, Python ve Java dillerinde çalışmalar yapıyorum. Çalışma hayatımda insana ve insanlığa fayda sağlayacak işler yapmayı istiyorum.

Okulumda okuduğum yıllar içerisinde bir elektrikli araç takımı kurarak 2 yıl kurduğum bu elektrikli araç takımının kaptanlığını yaptım. Takım çalışmalarına, proje yaratma ve geliştirme, insan ilişkileri, yönetim, teknik çalışmalar gibi bir çok alanda deneyim kazandım. Yine aynı yıllar içerisinde sağlıkta yapay zeka üzerine Tübitak’ta yer alan bir projenin donanım ve donanım yazılımı üzerine bir çalışma gerçekleştirdim. Kendimi gireceğim bütün işlerde uyumlu bir takım arkadaşı olarak görüyorum.

Location

Eğitim

Ü
Üniversite 2019-2023
İzmir Bakırçay Üniversitesi

İzmir Bakırçay Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliğinden bölüm 3.sü olarak 3.50 ortalamayla mezun oldum. Okulumda okuduğum yıllar içerisinde bir elektrikli araç takımı kurarak 2 yıl kurduğum bu elektrikli araç takımının kaptanlığını yaptım. Takım çalışmalarına, proje yaratma ve geliştirme, insan ilişkileri, yönetim, teknik çalışmalar gibi bir çok alanda deneyim kazandım. Yine aynı yıllar içerisinde sağlıkta yapay zeka üzerine Tübitak'ta yer alan bir projenin donanım ve donanım yazılımı üzerine bir çalışma gerçekleştirdim. Kendimi gireceğim bütün işlerde uyumlu bir takım arkadaşı olarak görüyorum.

İş Deneyimi

S
Staj 27.02.2023 - 02.06.2023
Emas Makina Sanayi A.Ş.

Okulumdaki uzun dönem stajımı şirketin AR-GE bölümünde gerçekleştirdim. Bu süre boyunca şirketin var olan elektrikli kombi projesinde gözlem ve çalışma deneyimi kazanma fırsatım oldu. Bir çok ofis işiyle beraber teknikerlerle birlikte bir çok fiziki işte de yer aldım.