Aday Hakkında

Merhaba ben Hakan Karagöz 1-3 yıl arasında çalışma hayatım bulunmaktadır. Bu zamana kadar tüm çalışma hayatım orta okulumdan üniversiteme kadar devam etmektedir. Lise Özel Mostem lisesi Makine/ Endüstriyel kalıpçılık, Üniversite ise MYO Gemi Makineleri işletme bölümlerinden mezun oldum. Fabrika ve Tersane ortamlarında çalışarak aynı zamanda okuyarak karıyerimi geliştirmeye çalıştım bu zamana kadar çalıştığım yerlerde edindiğim tecrübeler ise Makine montaj ve bakım onarım, Makine operatörü, üretim planlama ve süreç, Teknik ressamlık, Kalite kontrol , yönetim ve planlama  gibi konularda kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Disiplinli, kendini geliştirmeye açık, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasını seven biriyim.

Location

Eğitim

M
Meslek Yüksek Okulu 2020-2023
Karamürsel Denizcilik MYO - Kocaeli Üniversitesi

Karamürsel Denizcilik MYO - Kocaeli Üniversitesi Gemi Makineleri İşletmeciliği bölümü mezunuyum.

Ö
Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2016-2020
MOSTEM

ÖZEL MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI/Endüstriyel Kalıp bölümü mezunuyum.

İş Deneyimi

M
Makine Montaj ve Bakım onarım Teknikeri 04.2023 - 09.2023
Meydan Makine

Tersanede Makine Montaj ve Bakım onarım Teknikeri olarak çalıştım ayrılma nedenim ise üniversite okurken çalışıyordum kalacak yerim olmadığından ayrılmak durumunda kaldım. Makine montaj ve bakım onarım teknikeri olarak çalıştığım firmada şaft pervane montaj ve ayarları ve şaftın yataklara ana makineye olan ayarları, layna alma elektrikli motor Redüktör için Kaplin ayarı ve montajları Ana makine ırgatlara vb. yerlere ilaç dökme kalıp hazırlama işleri lazer cihazı, komparatör saati, filler kumpas vb. gibi malzemelerin kullanılması gibi bana bir çok bilgi ve deneyi katmıştır.

M
Makine Bakım onarım Teknikeri Üniversite Stajyeri 05.2022 - 08.2022
Yiğit Makine

Bu firmada üniversite stajımı yaptım daha çok teçhiz işleri ile uğraştım tamir gemisinde markalı olan değişmesi gereken malzemeleri (merdiven ,vardevela ,yürüyüş yolları vb.) ölçüp müsvedde kağıda teknik resmini çıkarıp Dizayn ofisinde Autocad yada Solidworks ile imalata geçip montaj olana kadar ben sorumluydum. Üniversite stajımın bitmesi sebebiyle ayrıldım

P
Punta Kaynak-Boru büküm Makine Operatörü 02.2021 - 08.2021
Teleset Group

Teleset Groupta punta kaynak ve boru büküm Makinesinin operatörlüğünü yaptım üniversitem uzaktan öğrenim iken çalışıyordum yüz yüze olunca ayrılmak zorunda kaldım bu firmada daha çok piston ve hidrolik sistemleri tanıdım ve kalite kontrol alanında kendimi geliştirdim

K
Kalıp montaj-Lise Stajyeri 10.2019 - 06.2020
Kalmaksan Kalıp Makina

Kalmaksan Kalıp ise lise stajımı tamamladım burda endüstriyel kalıp montaj ekibinde çalıştım bu firmada daha çok makinelerle ve teknik resim ile kendimi geliştirdim kullandığım makineler Torna ,Freze ,Taşlama tezgahı gibi ve ayrıca çanta kaynak gazaltı kaynakta da bilgi sahibi oldum.

Sertifikalar ve Belgeler

S
STWC 04.09.2023
Gemi Adamı olmak için çıkarılan STWC Sertifikalar ve Belgeler
T
Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çelik yapılandırmacı 01.06.2022
T
Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ısıl işlemci 01.04.2022
K
Kalfalık, Ustalık, Usta Öğreticilik ve İş Yeri Açma Belgesi 01.06.2020