Elvin Eril

Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi
13/02/1987

Aday Hakkında

İş hayatıma kağıt ve ambalaj sektöründe başladım ve 14 sene boyunca aynı alanda çalışmaya devam ettim. Son 7 sene boyunca sürdürülebilirlik, oluklu mukavva ambalaj, dijital baskı, flekso baskı, baskı öncesi hazırlık, tasarım gibi alanlarda yöneticilik yaptım. Bunların yanında Proje Yönetimi, Ekip Yönetimi, Sürdürülebilirlik ve Kalite Yönetim Sistemleri konularında deneyimim mevcut.

Location

Eğitim

E
Endüstri Ürünleri Tasarımcısı 2004-2009
İzmir Ekonomi Üniversitesi

Tamamı ingilizce eğitimdir. Son 2 yıl Ürün Tasarımı konusunda uzmanlaştım.

İş Deneyimi

Ç
Çukurova Kağıt ve Ambalaj Grubu - Sürdürülebilirlik Yöneticisi 2021 - 2024
Çukurova Kağıt ve Ambalaj Grubu - Kaplamin Ambalaj

Grup firmalarının sürdürülebilirlik faaliyetlerini yönetmek, ekipleri koordine etmek, azaltım hedefleri için projeler geliştirmek, ESG kriterlerine göre oluşturulan hedeflere ulaşmak için iç ve dış paydaşları koordine etmek ve farkındalıklarını arttırmak, Sürdürülebilirlik ve Kalite Yönetim sistemleri doğrultusunda denetimlerde bulunmak, (ISO,Sedex,WCA denetimleri) Karbon Ayak izi, Su ayak İzi ve Enerji Verimliliği projelerinde yer almak, Kurumsal sosyal sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Yönetim sistemleri hakkında strateji ve politikalar oluşturmak.

Ü
Ürün Geliştirme ve Tasarım Yöneticisi 2019 - 2021
Çukurova Kağıt ve Ambalaj Grubu

Tüm fabrikaların oluklu mukavva ambalaj tasarım süreçlerini yönetmek ve numune tasarım sürecini organize etmek Ürünlerin kullanıma sunumundan satış sonrası sürecine kadar tüm süreçleri takip ederek, herhangi bir aşamada ortaya çıkabilecek sorunlara çözüm bulmak Belirlenen proje hedeflerine ulaşmak için iç ve dış paydaşları koordine etmek Baskı Öncesi Hazırlık sürecini yönetmek ve ürün geliştirme ekibini koordine ederek müşteri taleplerini karşılamak Ambalaj tasarımlarında maliyet azaltma çalışmalarına yönelik projeler geliştirmek