Aday Hakkında

Sayın ilgili,

 

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi Mezunuyum.İzmir Alsancak Lojistik Müdürlüğünde Stajımı tamamladım.Lise de dahil olmak üzere tüm okul hayatım boyunca çeşitli alanlarda Part Time olarak  uzun süreli çalışmalarım olmuştur.

 

2017 Mezuniyetimden sonra Öztaş  Global Soğutma Teknolojileri Fabrikasında Ticari Dolapların üretim testlerinde aktif görev aldım. Daha sonra fabrikanın Yönetici ve İdari Asistanlığı yapmaktayım ve aynı zamanda farklı bölümlere yardımcı oluyorum ;

 

SSH birimine : Şikayet ve arıza talebi açma Talepleri Kapatma – Kontrollerine yardımda bulunuyorum

 

Muhasebe biriminde : Satış irsaliyesi kesme, Yedek parça irsaliye kesme, E – Fatura ve E – Arşiv Fatura Yevmiye Fişleri kesimi ,Cari Mutabakatlar ,

 

İnsan Kaynakları : Çalışan takipleri ( İş Görüşmeleri ) Çalışan İcra Takipleri , Özlük dosya oluşturma ,

 

Bu gibi farklı bölümlere yardım ederek , kendimi geliştirerek ilerlemek istedim. Logo Netsis , E fLow  ,  İyi derece de Excel , Outlook gibi farklı programlarda gelişim sağladım.

Demotek Plastik firmasında çalışmama devam etmekte olup ;

Depo sevkiyat bölümünde Logo Tiger ile irsaliye kesme, ürün giriş çıkış kontrolü ve kaydı vb. Işlemleri yapmaktayım.

Çalışma konusunda disiplinli , yeniliğe açık , çalışkan bir kişiliğe sahibim ve çalışma şeklim ile çevreme de yardımım dokunmaktadır. Görsel ve duysal hafızam kuvvetlidir.

 

Kendi alanımda da tecrübe ve deneyim kazanabileceğim bir işte kendimi daha da eğitip , geliştirip bilgi düzeyimi arttırabilmeyi istiyorum. Bu alanda ilerleyip , uzmanlaşmayı ve ulaşabileceğim en iyi yere yükselebilmeyi hedefliyorum.

Location

İş Deneyimi

O
Ofis Destek Personeli 27.11.2017 - 28.12.2022
Öztaş Global Soğutma Teknolojileri

2017 Mezuniyetimden sonra Öztaş Global Soğutma Teknolojileri Fabrikasında Ticari Dolapların üretim testlerinde aktif görev aldım. Daha sonra fabrikanın Yönetici ve İdari Asistanlığı yapmaktaydım ve aynı zamanda farklı bölümlere yardımcı oluyordum ; SSH birimine : Şikayet ve arıza talebi açma Talepleri Kapatma - Kontrollerine yardımda bulundum, Muhasebe biriminde : Satış irsaliyesi kesme, Yedek parça irsaliye kesme, E - Fatura ve E - Arşiv Fatura Yevmiye Fişleri kesimi ,Cari Mutabakatlar , İnsan Kaynakları : Çalışan takipleri ( İş Görüşmeleri ) Çalışan İcra Takipleri , Özlük dosya oluşturma , Bu gibi farklı bölümlere yardım ederek , kendimi geliştirerek ilerlemek istedim. Logo Netsis , E fLow , İyi derece de Excel , Outlook gibi farklı programlarda gelişim sağladım. Öğrenmeye devam ediyorum.

Ü
Üniversite Stajı Temmuz 2017 - Ağustos 2017
İzmir Alsancak Devlet Demiryolları 3. Bölge Müdürlüğü

Stajyer olarak görev aldım. 40 günlük bir süreydi. Konteyner giriş çıkış kontrolü ve takibi, vezne işlemleri ile ilgilendim.

P
Part-time Satış ve Kasa Sorumlusu Eylül 2013 - Ağustos 2015
Meydan Unlu Mamuller

2014 yılında liseyi bitirinceye kadar part time  daha sonra tam zamanlı olarak çalışmaya devam ettim.  Satıştan ve kasadan sorumluydum. Üniversiteye başlayıncaya kadar çalıştım.

P
Part-time Satış ve Kasa Sorumlusu Mayıs 2010 - Temmuz 2013
Güngör Unlu Mamuller

Okul sonrası ve hafta sonları fırındaki  mamullerin satışından ve kasadan sorumluydum.