Location

Eğitim

L
Lise 2013-1017
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Anadolu Lisesi

Başarılı geçen 4 yılın ardından almış olduğum ve kazanmış olduğum yetkinlikler ve deneyimlerle 2017 senesinde hatırı sayılır çok iyi bir ortalama ile mezun oldum.

Ü
Üniversite 2020 - Devam Ediyor
Mardin Artuklu Üniversitesi

Üstün Başarıyla tamamlamış olduğum hazırlık sınıfının ardından Siyaset Bilimi ve Uluslararası Ilişkiler bölümünde eğitim almaya başladım.

İş Deneyimi

B
BAUER INVEST A/S 2018-06-17 - 2019-08-17
BAUER INVEST A/S

Başarılı bir sene içinde aktif olarak online feedback(geri bildirim) ve yardım merkezi sorumluluğunu Halkla İlişkiler ve İletişim departmanında Başarılı bir şekilde üstlendim.

Sertifikalar ve Belgeler

B
Bilgisayar Destekli Muhasebe 2022
Halk Eğitime Kurumu bünyesinde işinin piri olmuş hocalar tarafından, profesyonel düzeyde bilgisayar destekli muhasebe eğitimini üstün başarıyla tamamladım.
3
3D Yazıcı Operatörü 2021
Avrupa Birliği ve Dicle Kalkınma Ajansı ortak projesi olan 3D Yazıcı Operatörü eğitimini verimli ve etkili bir biçimde aldım ve eğitimleri başarıyla tamamladım.
İ
İş Sağlığı Ve Güvenliği 2022
Halk Eğitim kurumu bünyesinde yoğun programlarla almış olduğum verimli eğitim ile başarıyla tamamladım.
S
Sayısal Resim İşleme ve Photoshop 2021
Avrupa Birliği ve Dicle Kalkınma Ajansı ortak projesi olan bu eğitimde yoğun geçen programlar ve etkili ve verimli geçen derslerin ardından, başarı ile eğitimleri ve dersleri tamamladım.
E
Etkili İletişim, Müzakere ve Sunum 2021
Avrupa Birliği ve Dicle Kalkınma Ajansı ortak iştiraki olan bu projede; Etkili konuşma teknikleri, Müzakere süreçleri ve pratiği ve Sunum deneyimleri ve provalaritla eğitimleri güçlendirerek, başarıyla tamamladım.
G
Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık 2022
Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Sıfır Atık Ve Geri Dönüşüm ve Dünyanın geleceği için çalışmalar doğrultusunda almış olduğum bilinçlendirme eğitimleri farkında olarak ve farkına vararak aldım ve başarıyla tamamladım.